Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Katowice
Kraków
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski115 - 150 / 50 min

Nate Myburgh

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Witam Cię serdecznie!

Dążysz do osiągnięcia doskonałego wyniku na egzaminie Matura/FCE/CAE/IELTS , aby zrealizować swoje plany? Dążysz do pokonania swoich lęków językowych i osiągnięcia płynności w języku angielskim ? Chcesz opanować skuteczną komunikację w środowisku biznesowym , a tym samym znacznie zwiększyć swój potencjał rynkowy? Czy jesteś studentem medycyny , który chce doskonalić swój angielski, aby pracować za granicą lub mieć lepszy kontakt z obcokrajowcami? Jeśli szukasz skuteczności, szybkich postępów, motywacji i umiejętności przezwyciężania niepewności, aby osiągnąć swoje cele, jestem tutaj, aby Ci pomóc, zmotywować i współpracować z Tobą, aby zapewnić sukces. Wszystko jest możliwe!

Jeśli chodzi o przyszłe możliwości, znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Osiągnięcie średniego wyniku na maturze z języka angielskiego na poziomie zaledwie 60% może ograniczyć Twoje możliwości, ponieważ wiele kierunków studiów wymaga minimalnego wyniku 90%(!) . Według EF English Proficiency Index 2020, tylko 53,2% Polaków posługuje się językiem angielskim na poziomie uznawanym za średniozaawansowany lub wyższy.

Jestem tutaj, aby pomóc poprawić ten odsetek i pomóc w otwarciu drzwi przyszłych możliwości dla tych, którzy chcą wprowadzić pewne ulepszenia w swoim życiu.

Nazywam się Nate Myburgh!

Jestem native english speakerem z RPA z Johannesburga i od 2019 roku mieszkam we Wrocławiu.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Moje lekcje prowadzone są w wesołej i energetycznej atmosferze , a dzięki temu uczniowie czują się komfortowo i pewnie , co pozwala im na skuteczną naukę angielskiego i dobrą zabawę jednocześnie. Uczę z myślą, żeby na koniec każdej lekcji uczeń miał świadomość, że dowiedział się czegoś nowego i ciekawego.

Uczę przede wszystkim poprzez rozmowy w języku angielskim, jednocześnie korygując gramatykę, i interpunkcję i słownictwo. Pomogę również w przygotowaniu do egzaminów, rozmów kwalifikacyjnych oraz w redagowaniu tekstów i pracę z lektora.  

Każda lekcja jest dostosowana do Ciebie i Twoich potrzeb językowych.

O MNIE?

Moje doświadczenie w nauczaniu i pasja do edukacji wywodzą się z moich studiów z ćwiczeń fizycznych. Przez lata treningu osobistego, a od 2021 roku w nauczaniu języka angielskiego, rozwinąłem talent do dostosowywania mojego stylu nauczania do indywidualnych potrzeb i stylów uczenia się.

Moja umiejętność nawiązywania kontaktu z uczniami na poziomie osobistym sprzyja wspierającemu i wzbogacającemu środowisku uczenia się, w którym czują się komfortowo, podejmując ryzyko i poszerzając swoje horyzonty językowe. Wierzę w tworzenie dynamicznego i interaktywnego doświadczenia w klasie, które wykracza poza wiedzę podręcznikową, obejmując rzeczywiste scenariusze, angażujące działania i odrobinę humoru, aby nauka była przyjemnym i satysfakcjonującym procesem.

Moje zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy zapewnia, że jestem na bieżąco z najnowszymi metodologiami nauczania i trendami, dzięki czemu moje lekcje są świeże i odpowiednie dla uczniów na wszystkich poziomach. Chętnie przekażę swój entuzjazm, wiedzę i pasję do nauczania języków instytucji, która podziela moją wizję umożliwienia uczniom pewnej i skutecznej komunikacji w języku angielskim.

I CO JESZCZE?

Poprzez mój pozytywny styl nauczania, staram się pomóc moim uczniom:

+ Wzmocnić pewność siebie, aby bariery językowe mogły zostać przełamane.

+ Poprawić akcent i wymowę, aby brzmieć bardziej jak native speaker.

+ Poszerzyć słownictwo w niestandardowy sposób, który nie wymaga zapamiętywania.

+ Mieć głębsze zrozumienie gramatyki dzięki jasnym instrukcjom, użytecznym przykładom i praktyce.

Oprócz nauczania, jestem również w stanie:

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej Business English: Biegle posługuję się biznesowym językiem angielskim i specjalizuję się w rozmowach kwalifikacyjnych oraz przygotowywaniu prezentacji biznesowych.

Redagowanie tekstów: Mogę zredagować teksty specjalistyczne z takich branż jak prawo, bankowość, finanse, księgowość, medycyna, nauka, informatyka, profesjonalne CV i listy motywacyjne, a także prace licencjackie/magisterskie i doktorskie.

++ Oferuję również: pracę voice -over przy nagraniach (tj. reklamy i ogłoszenia), a także konsultacje językowe na miejscu przy dużych projektach, np. wywiadach telewizyjnych.

Oferuję spotkania online lub osobiście. Chętnie uczę we wszystkich grupach wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania: FCE, CAE i IELTS.

JAK MOŻEMY ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

1)  Skontaktuj się ze mną (tel/SMS/email - dane kontaktowe na dole strony). Omówimy szczegóły oraz ustalimy termin lekcji.

2)  Aby osiągnąć dobre rezultaty spotykamy się zwykle co tydzień na 50 lub 90 minut - lekcje w 99% przypadków organizujemy online  na platformie Skype lub Google Meet (bardzo dobra jakość). Od czasu do czasu prowadzę zajęcia stacjonarne we Wrocławiu.

3) W trakcie lekcji płynnie przechodzimy do konwersacji lub postępujemy zgodnie z ustrukturyzowanym planem lekcji, który przygotowuję indywidualnie dla każdego ucznia w zależności od poziomu, na którym się znajduje. Korzystam z wielu autorskich materiałów, które zaprojektowałem specjalnie dla osób oczekujących efektywnej, holistycznej i zorganizowanej nauki.

4) Oprócz planu nauki realizowanego na lekcjach, jeśli wymagana jest praca domowa, otrzymasz ode mnie bardzo szczegółowe instrukcje dotyczące codziennej samodzielnej nauki w domu (słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie, nauka słownictwa, przyswajanie akcentu, korzystanie ze słowników online, nauka gramatyki itp.)

KONTAKT:

Tel: (+48) 889-422-025
Email: nathan.myburgh94@gmail [kropka] com

***Mam zarejestrowaną działalność gospodarczą i wystawiam faktury*

Chętnie dołączę do Twojej podróży językowej!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Nate Myburgh
Świętokrzyska
50-327 Wrocław
NIP: 8982284367

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2008 - 12.2012
King Edward VII
Kształcenie ogólne z naciskiem na język angielski i nauki przyrodnicze
01.2014 - 12.2015
HFPA
Nauka o ćwiczeniach i anatomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2022 - 06.2022
Szkoła Językowa "Hello"
Uczyłem grupy osobiście i online metodą Callana.
06.2022 - aktualnie
Queen's School of English
Zajęcia prowadzę osobiście: w lokalnych korporacjach oraz w ramach szkoły. Lekcje odbywają się zarówno jeden na jeden, jak i w grupach, z naciskiem na konwersację, gramatykę i słownictwo, przygotowanie do testów oraz business english.
01.2023 - aktualnie
Square Enix
Nagranie głosów dla 3 postaci (ponad 300 wyrażeń i zdań) do gry Front Mission 1 (remake).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2024

Nate jest kimś więcej niż tylko nauczycielem języka angielskiego; jest pedagogiem, który uosabia istotę tego, co oznacza inspirowanie i wzmacnianie pozycji uczniów. Od momentu wejścia do jego klasy online, jesteś otoczony ciepłą, przyjazną atmosferą, która natychmiast nadaje ton transformacyjnemu doświadczeniu edukacyjnemu. W dziedzinie edukacji języka angielskiego Nate jest nie tylko nauczycielem; jest mentorem, przewodnikiem i źródłem inspiracji. Jego wpływ wykracza daleko poza granice klasy, kształtując nie tylko biegłych użytkowników języka angielskiego, ale także pewne siebie, wzmocnione jednostki gotowe do poruszania się po złożoności świata z jasnością i wdziękiem. Bez wątpienia Nate jest uosobieniem doskonałości w edukacji języka angielskiego, a posiadanie go jako nauczyciela jest niczym innym jak przywilejem. Gorąco polecam lekcje z Natem!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Natan is a great teacher with a good british accent. My whole family regularly attends his English lessons, We are very pleased with the progress. I recommend.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Polecam serdecznie lekcje czy jak w moim przypadku konwersacje z Nathanem.
Świetny teacher z brytyjskim angielskim (dla mnie bardzo istotny jest akcent lektora).
Umie stworzyć super atmosferę co zdecydowanie pomaga w otwarciu się i przełamaniu pewnych zahamowań normalnych na początku czy to nauki czy rozmowy. Dzięki Nathanowi nabrałam wreszcie naturalności językowej.
Idealny lektor dla starszych i młodszych, moja córka zachwycona jest Nathanem. Spotkania warte są każdej wydanej złotówki.
Polecam gorąco.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Nate jest fantastycznym nauczycielem. Mam przyjemność pracować z nim od ponad roku i jego podejście naprawdę mi odpowiada. Jeśli szukasz kogoś, kto potrafi wyjaśnić gramatykę, a jednocześnie czujesz się jak przy filiżance kawy z przyjacielem, Nate jest nauczycielem dla Ciebie. Zajęcia z nim były wspaniałe. Jest bardzo charyzmatyczną osobą, która naprawdę troszczy się i chce jak najlepiej dla swoich uczniów. Popycha cię do bycia najlepszym i nieustannie motywuje swoich uczniów do dalszej nauki. Nate ma dużą wiedzę na wszystkie tematy, jeśli chodzi o nasze rozmowy. Jest przystępny, miły i bardzo cierpliwy. To, co czyni go wyjątkowym, to jego chęć pomagania innym, aby stali się bardziej pewni siebie i swoich umiejętności językowych. Ma również bardzo dobre poczucie humoru, co sprawia, że nawet najtrudniejsza lekcja gramatyki przebiega z łatwością! Jego wymowa jest bardzo wyraźna i łatwo go zrozumieć. Gorąco polecam zajęcia z Natem!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Very good teacher.
Highly recommend Nathan
High level of lessons.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Nate to fantastyczny nauczyciel! Jest bardzo otwartą i miłą osobą, dzięki czemu w bezstresowej atmosferze można się otworzyć i mówić, mówić, mówić. Nate zawsze uważnie słucha tego, co mówisz, koryguje błędy. Poza tym jest bardzo ciepłą osobą, nie można go nie lubić, zawsze przygotowany, punktualny i uśmiechnięty.
Serdecznie polecam zajęcia z Nate’em!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Polecam Nate’a jako wyjątkowo skutecznego i profesjonalnego nauczyciela. Miałam okazję mieć z nim zajęcia w formie konwersacji, podczas których poruszaliśmy bardzo wszechstronne zagadnienia i rozmawialiśmy na różne tematy. W trakcie naszych lekcji Nate konsekwentnie korygował popełniane przeze mnie błędy gramatyczne, a także uczył mnie nowych wyrażeń i idiomów.
Oprócz posiadania wysokich kompetencji dydaktycznych, Nate jest niezwykle sympatycznym i otwartym człowiekiem. Bardzo polecam zajęcia z Natem!

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Szczerze polecam zajęcia z Nate'm. Zawsze uważnie zaobserwuje, z czym mam w danym momencie problem i skoryguje błędy na bieżąco. W prosty i logiczny sposób wszystko wytłumaczy, a do tego - jest otwartym i sympatycznym człowiekiem. Czuję, że poza samym wzrostem poziomu języka, dodatkowo wzrosła pewność siebie w mówieniu po angielsku. Wielka okejka z serduchem za zaangażowanie, jeszcze raz - polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Nate jest cierpliwy, potrafi wszystko wytłumaczyć i zmotywować do nauki. Bardzo kompetentna osoba, która zna się na tym co robi. Jeśli szukasz solidnego korepetytora to tylko Nate!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

W końcu nie wstydzę mówić się po angielsku! Lekcje z Nate’m dały mi dużo pewności siebie i swobody w mówieniu. Bardzo podciągnęła mi się również gramatyka :) Baaaardzo polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Bardzo polecan Nate'a jako nauczyciela języka angielskiego, pomógł mi lepiej zrozumieć gramatykę i zawiłe zwroty. Plusem są konwersacje na ciekawe tematy - nigdy się nie nudziałam na lekcjach i wiem dużo więcej, dodatkowo Nate pomógł mi przełamać barierę mówienia w języku angielskim.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Lessons pass in a very friendly atmosphere, especially when we are practicing grammar. Nate if flexible in scheduling the days and times of lessons. I recommend Nate for his honest approach to his students.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.